Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Půjčování pěnez a půjčky obecně pro ženy na mateřské dovolené, dále také MD jsou v dnešní době stále populárnější a to i přesto, že neustále rostou příjmy a sociální dávky. Je to také způsobeno tím, že velké procento lidí neumí hospodařit s penězi a nebo si neumí dobře spočítat, co vše dnes stojí a je potřeba před a po narození dítěte. Rozhodně to není například luxusní obuv a boty, je potřeba se také uskromnit.

Rychlá půjčka do deseti tisíc, půjčka 1-10.000,-Kč

U těchto půjček není zpravidla potřeba obvykle žádný další ručitel, měsíční splátky jsou navíc nízké. Tyto úvěry lze schválit rychle a vyžadují minimum potřebných dokladů ke schválení této půjčky.

Půjčky, úvěry nad deseti tisíc korun

Zde je většinou potřeba počítat s jedním ručitelem, neboť měsíční splátky jsou mnohdy vysoké. Kalkulačka půjčky vyhodnocuje spíše negativně možnost čerstvé maminky takový úvěr splácet. Díky ručiteli se sčítají příjmy obou osob, a to umožňuje zvýšit měsíční splátku i celkovou dobu splatnosti. Příjem lze navýšit také tím, že maminka příjme brigádu nebo domácí práci například na počítači. Pokud má žadatelka o půjčku záznam v registru dlužníku, musí počítat s vysokým úrokem. K uzavření smlouvy o půjčce je nutné doložit dva osobní doklady totožnosti.

Vysoké procento schválených půjček

Díky nárustu sociálních dávek pro maminky na mateřské dovolené se zvýšilo procento schválených úvěrů. Dříve byli sociální dávky natolik nízké, že se maminky bez pomoci rodiny a nejbližších přátel neobešly. Zejména prvorodičky, které nemají zkušenosti a jsou na MD poprvé, zapomenou koupit spoustu věcí, které malé dítě po narození potřebuje. Navíc miminko v prvním roce života, rychle roste a máma musí kupovat stále nové oblečení. Tyto půjčky mohou řešit dočasný problém.